image

Půjčíme, poradíme, vyrobíme!

Máme úplně všechno, co potřebujete pro malou hudebně-herní akci doma s přáteli nebo s kolegy v zaměstnání. Půjčíme techniku, poradíme jak hrát, uspořádáme soutěž a obdarujeme Vás vlastnoručně vyrobeným diplomem... Co víc si přát?

Nová trička sdružení

Trička patří k našemu občanskému sdružení už od jeho založení. V roce 2009 jsme udělali nový design, který je nyní dostupný v mnoha barevných provedeních. Přední strana obsahuje pouze logo a název sdružení, zadní strana pak siluetu pánské či dámské postavy a adresu našich portálových stránek. Triko si můžete objednat i v případě že nejste členem, jen bohužel nemůže být červené a tmavě zelené barvy. V případě zájmu kontaktujte někoho z vedení sdružení. Děkujeme.

Červená

Červená je barva určená výhradně pro členy sdružení. Pokud někde uvidíte člověka v červeném Czech DDR tričku tak víte, že ten člověk je od nás a jistě Vám poradí s tím, co by jste chtěli o sdružení nebo hudebních hrách vědět.

Tmavě zelená

Tmavě zelená trička dáváme výhradně jako ceny do turnajů. Pokud tedy někdy potkáte člověka v tmavě zelenám tričku tak víte, že ten člověk vyhrál nějaký Czech DDR turnaj.

Ostatní barvy

Ostatní barvy jsou volně k zakoupení s potiskem bez textu i s textem, pánské i dámské velikosti a oba druhy postaviček. Aktuální nabídka je vždy uvedena na našem blogu sdružení. Řídí se nabídkou firmy, která trička vyrábí, a ta je každý rok nová.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite