image

Půjčíme, poradíme, vyrobíme!

Máme úplně všechno, co potřebujete pro malou hudebně-herní akci doma s přáteli nebo s kolegy v zaměstnání. Půjčíme techniku, poradíme jak hrát, uspořádáme soutěž a obdarujeme Vás vlastnoručně vyrobeným diplomem... Co víc si přát?

Půjčovna hudebně-herního vybavení

Naše půjčovna je určena pro všechny, kteří organizují akce s hudebními hrami a nemají vlastní vybavení nebo si chtějí vyzkoušet něco nového. Pokud máte zájem o některou z uvedených věcí zájem, kontaktujte prosím našeho druhého místopředsedu J. Horského. Vybavení si po dohodě mohou zapůjčit i nečlenové sdružení a firmy.


Kompletní sety


In The Groove 2 Fitness - Kompletní bezdrátový In The Groove 2 multiplayer system. Obsahuje PC s ITG2MP, bezdrátový přijímač, klávesnici a 4 bezdrátové taneční podložky Impact Multiplayer. Zobrazovací zařízení ani repro nejsou součastí setu. Software obsahuje všechny skladby z In The Groove 1 a 2.


Taneční podložky


Impact Arcade - Taneční podložky pro komerční použití, velmi spolehlivé a odolné - lidé na nich mohou hrát v obuvi uvnitř i venku. Impact Arcade mají 3in1 konektor pro PC, PlayStation nebo Xbox.
K dispozici: 2 kusy

Cobalt Flux - Podložka velmi podobná DDR platformě, kterou ocení hlavně zkušení hráči. Devět aktivních panelů, PS2 control box, redukci pro PC. Doporučujeme hraní v obuvi, ven se nehodí.
K dispozici: 3 kusy (2 normální, 1 arcade-style)

Impact Dance Pad - Nejlepší softpad na trhu. Na akce s velkým počtem lidí se nehodí, protože smíte hrát pouze bez bot, nicméně díky jejich ceně jich máme velmi mnoho a umíme zapojit hru pro 8 lidí najednou.
K dispozici: Hodně (~20ks)

Deluxe Dance Pad V3 - Kvalitní softpad s pěnovou výplní, hra pouze bez bot. Není vhodný pro náročné skladby, ale velmi zpříjemňuje hraní začátečníkům a mírně pokročilým. Konektor je pro PC i herní konzole.
K dispozici: 2 kusy

Reprosoustavy


1x Skytec reprobox 12' - Profi reprobox o výkonu 600W, vstup cintch.
1x Labtec - 2.1 sestava od Labtecu, vhodná na menší akce.
1x Genius - Klasické 2 repro od Geniusu, vhodné na menší akce

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite